Flakë në Radhimë të Vlorës, ndërhyjnë forcat e zjarrfikëses - Bota Sot
Flakë në Radhimë të Vlorës, ndërhyjnë forcat e zjarrfikëses

Vlora

Flakë në Radhimë të Vlorës, ndërhyjnë forcat e zjarrfikëses

Më: 7 shtator 2019 Në ora: 13:10
Foto

Një zjarr është shfaqur në Radhimë të Vlorës mesditën e sotme. Flakët janë shfaqur në një zonë me shkurre dhe pemë, çka ka bërë më të lehtë përhapjen e tyre.

Zjarrfikësit kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat