Tensionohet situata në Vlorë/ Pronarët kundërshtojnë shembjen e godinave - Bota Sot
Tensionohet situata në Vlorë/ Pronarët kundërshtojnë shembjen e godinave

Vlora

Tensionohet situata në Vlorë/ Pronarët kundërshtojnë shembjen e godinave

Më: 1 tetor 2019 Në ora: 10:47
Foto

Është tensionuar sërish situata në Vlorë, ku pronarët e godinave po kundërshtojnë aksionin e IKMT-së.

Kështu, ka patur ofendime dhe kontakt fizik (shtyrje) mes pronarëve dhe punonjësve të IKMT-së.

Situata në fjalë po ndodh në rrugën kryesore, pasi pronarët nuk lejohen të hyjnë në zonën e plazhit ku po vijojnë prishjet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...