I vihet flaka një makine në Vlorë - Bota Sot
I vihet flaka një makine në Vlorë

Vlora

I vihet flaka një makine në Vlorë

Më: 2 tetor 2019 Në ora: 14:23
Pamje nga video

Një makinë e djegur u gjet sot në zonën e Plazhit të Vjetër në qytetin e Vlorës.

Sipas informacioneve të fundit, mësohet se automjeti tip ‘’Ford’’ i është vënë zjarr mbrëmjen e djeshme. Ky automjet ka targa AA 887 NV.

Mendohet se automjeti është djegur qëllimisht. Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Po punohet për përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit. Raportohet se dëmet janë materiale dhe nuk ka asnjë person të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...