“Volkswagen” përplas një person në Vlorë - Bota Sot
“Volkswagen” përplas një person në Vlorë

Vlora

“Volkswagen” përplas një person në Vlorë

Më: 14 tetor 2019 Në ora: 18:22
Ilustrim

Një aksident është regjistruar në Vlorë, pasi një makinë tip “Volkswagen” ka përpasur një person që ishte duke udhëtuar me biçikletë.

Personi i plagosur është dërguar në spital, por nuk dihet ende gjendja e tij shëndetësore.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat