Makina digjet para bashkisë Vlorë - Bota Sot
Makina digjet para bashkisë Vlorë

Vlora

Makina digjet para bashkisë Vlorë

Më: 10 dhjetor 2019 Në ora: 08:39
Foto ilustrim

Një automjet është përfshirë nga flakët në Vlorë. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur në orët e mbrëmjes, në lagjen "15 Tetori" para Bashkisë së qytetit

"Ka marrë flakë automjeti tip furgon Volskëagen Kaddy në pronësi të shtetasit F.P", thuhet në njoftimin e policisë.

Grupi hetimor po punon në lidhje me sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e rastit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat