Vlorë/ Shpërthim me lëndë plasëse në pjesën e jashtme të një banese

Vlora

Vlorë/ Shpërthim me lëndë plasëse në pjesën e jashtme të një banese

Më: 20 dhjetor 2019 Në ora: 08:45
Ilustrim

Një sasi e vogël lënde plasëse ka shpërthyer në Vlorë në lagjen “Kushtrimi” rreth orës 03:00.

Sasia e lëndës plasëse ka shpërthyer në pjesën e jashtme të banesës së shtetasit me iniciale J.D. Fatmirësisht nuk ka të dëmtuar në njerëz por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave dhe zbardhjen e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat