Deti me dallgë 8 ballë përmbyt një fshat në Vlorë - Bota Sot
Deti me dallgë 8 ballë përmbyt një fshat në Vlorë

Vlora

Deti me dallgë 8 ballë përmbyt një fshat në Vlorë

Më: 22 dhjetor 2019 Në ora: 19:57
Foto ilustrim

Fshati Delisuf në njësinë administrative të Novoselës në Vlorë po përmbytet nga deti. Siç shihet edhe në video, uji ka përmbytur tokat e fshatit.

Deti i trazuar dhe me dallgë që shkojnë deri në 8 ballë po krijon shumë probleme në këtë zonë.

Ndërkohë, moti i keq ka përfshirë të gjithë vendin duke shkaktuar përmbytje në shumë qytete.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat