Shkrumbohet nga flakët banesa e një familje në Vlorë, ja dyshimet e para - Bota Sot
Shkrumbohet nga flakët banesa e një familje në Vlorë, ja dyshimet e para

Vlora

Shkrumbohet nga flakët banesa e një familje në Vlorë, ja dyshimet e para

Më: 2 janar 2020 Në ora: 09:25
Pamje nga video

Nje banese eshte perfshire nga flaket ne lagjen “Partizani” ne qytetin e Vlores mengjesin e sotem.

Forcat zjarrfikse dhe policia kane shkuar ne vendin e ngjarjes!

Paraprakiaht dyshohet per shkendije elektrike, raportojne mediat lokale, te cilat kane publikuar edhe pamjet.

Fatmiresisht nuk ka te lenduar pasi famijaret kane dale jashte me shpejtesi sapo kane pikasur flaket e para.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat