Janari në Vlorë, 52 vjeçari lahet në det

Vlora

Janari në Vlorë, 52 vjeçari lahet në det

Më: 4 janar 2020 Në ora: 09:42
Pamje nga video

Në një kohë kur të gjithë mbërthehemi deri në grykë me shalle dhe pallto të trasha për t’i shpëtuar temperaturave të ftohta të janarit, ka edhe nga ata guximtarët që i drejtohen detit për të notuar.

Ky 52 vjeçar ka udhëtuar nga Fieri drejt brigjeve të Jonit në Vlorë, duke sfiduar motin e notuar i patrazuar nga kureshtarët, por nuk i ka shpëtuar kamerës së tch.

Notari fierak të gjithë atyre që mund të thonë si është e mundur të notosh këtë fillim janari, u thotë mos bëni aspak hapi. Gjithkush mund ta provojë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat