"Ulërima dhe breshëri", ja rrëfimi i dëshmitarit në Vlorë

Vlora

"Ulërima dhe breshëri", ja rrëfimi i dëshmitarit në Vlorë

Më: 18 janar 2020 Në ora: 19:27
Dëshmitari i rastit në Vlorë

Një prej dëshmitarëve, në plagosjen e dyfishtë në Vlorë ka treguar momentet kur nipi i tij dhe personi tjetër janë qëlluar me armë zjarri.

Për gazetarët, ai ka treguar se dëgjoi ulërima dhe breshëri.

"Unë isha atje për të pirë një kafe. Dëgjova ulërima, breshëri, mendova se ishin fishekzjarrë. Ka punuar nga brenda makinës ai. Ndaloi pak ai dhe ja dha bababa. Rolandin e kisha djalë vëllai", rrëfen dëshmitari.  

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat