Në Vlorë, makina del nga rruga dhe shpërthen në flakë - Bota Sot
Në Vlorë, makina del nga rruga dhe shpërthen në flakë

Vlora

Në Vlorë, makina del nga rruga dhe shpërthen në flakë

Më: 26 janar 2020 Në ora: 20:37
Foto

Një automjet është aksidentuar dhe ka rënë në një kanal në fshatin Risili të Vlorës.

Automjeti nga përplasja ka marrë flakë.

Drejtuesi i automjetit fatmirësisht ka dalë nga makina para se ajo të përfshihej nga flakët , zjarrfiksit po shuajnë zjarrin.

Ndërkohë dhe policia po heton shkaqet e aksidentit duke marrë në pyetje drejtuesin e automjetit tip mercedes me targa VL 1836 C.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat