54-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur

Vlora

54-vjeçari i jep fund jetës duke u vetëvarur

Më: 7 shkurt 2020 Në ora: 22:37
Foto ilustrim

Një 54-vjeçar i ka dhënë fund jetës në fshatin Xhyerinë.

Mësohet se 54-vjeçari A.B ishte banues në Vlorë, ndërsa nga hetimet dhe nga deklarimet e të afërmve thuhet se ky person vuante nga problemet e shëndetit mendor.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forcat e policisë së bashku me një grup hetimor që po punojnë në lidhje me sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat