Frika nga Koronavirusi, kontrolle të rrepta në Vlorë për pasagjerët e ardhur nga Italia

Vlora

Frika nga Koronavirusi, kontrolle të rrepta në Vlorë për pasagjerët e ardhur nga Italia

Më: 25 shkurt 2020 Në ora: 10:02
Ilustrim

217 persona kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në portin detar të Vlorës nga Brindizi i Italisë.

Pasagjerët i janë nënshtruar kontrolleve në portin detar për koronavirusin.

Mes udhëtarëve ka pasur dhe mjaft shtetas italianë

Në kontrolle përfshihet termometrimi dhe intervistimi i çdo udhëtari.

Shefi i Epidemiologjisë Agron Bashllari konfirmon se dhe sot nuk ka pasur asnjë rast të dyshuar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat