OFL aksion në Vlorë, bllokon 6 makina luksoze

Vlora

OFL aksion në Vlorë, bllokon 6 makina luksoze

Më: 26 shkurt 2020 Në ora: 09:07
Foto ilustrim

Gjatë 48 orëve të fundit në kuadër të OFL policia e Vlorës ka bllokuar 6 makina në ambientet e komisariatit ku pritet verifikimi i dokumentacionit dhe personave të cilat i disponojnë nëse i justifikojnë apo jo.

Burime bëjnë me dije se OFL pritet të zbresë në Vlorë me qëllim goditjen e personave të cilët mendohet se kanë krijuar ekonomi në mënyrë të paligjshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat