Edhe në Vlorë! Dezinfektohen shkollat, kopshtet dhe drejtoria e policisë

Vlora

Edhe në Vlorë! Dezinfektohen shkollat, kopshtet dhe drejtoria e policisë

Më: 10 mars 2020 Në ora: 11:35
Foto ilustrim

Teksa në Shqipëri rezultojnë 6 të prekur me koronavirus, duket se i gjithë vendi i është nënshtruar procesit të dezinfektimit.

Krahas Elbasanit dhe Fierit, Vlora gjithashtu po merr masa për të shmangur përhapjen e virusit Covid-19. Kështu në qytet ka nisur dezinfektimi i shkollave, kopshteve dhe drejtorisë së policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat