Digjet një lokal në Vlorë

Vlora

Digjet një lokal në Vlorë

Më: 28 mars 2020 Në ora: 18:09
Vlorë

Pasditen e sotme një lokal ka marrë flakë në Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur pranë gjendjes civile.

Nuk dihen ende shkaqet e zjarrit, ndërsa policia dhe zjarrfikësja kanë ndërhyrë për të shuar flakët.

Nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat