Goditet nga ‘Skrepi’, ndërron jetë 25-vjeçari në Vlorë

Vlora

Goditet nga ‘Skrepi’, ndërron jetë 25-vjeçari në Vlorë

Më: 30 maj 2020 Në ora: 18:03
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Vlorë ku bëhet me dije se një 25 vjeçar ka ndërruar jetë.

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 16:20, në lagjen “Ujë i Ftohtë” Vlorë, pranë Kalasë, një mjet vinç duke kryer punime pastrime territori në këtë zonë, ka aksidentuar një shtetas ende të paindentifikuar, i cili si pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Policia ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, shtetasin B.Ç., 29 vjeç, banues në Librazhd, i cili po merret në pyetje në lidhje me ngjarjen.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryejnë hetimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat