Rastet e reja në Vlorë, mes tyre dhe një avokat

Vlora

Rastet e reja në Vlorë, mes tyre dhe një avokat

Më: 20 gusht 2020 Në ora: 17:40
Foto ilustrim

Në 24 orët e fundit në vendin tonë u konfirmuan 155 raste të reja me koronavirus. Prej këtyre, katër persona u konfirmuan në Vlorë.

Rastet e sotme janë kontakti.

 Mësohet po ashtu se bëhet fjalë për një pensionist në lagjen ‘Uji i Ftohtë’ në Vlorë.

Po ashtu, të prekur rezultojnë edhe një avokat në lagjen ‘24 Maji’ si dhe dy familjarë po në lagjen ‘1 Maji’ dhe ‘28 Nëntori’ në Vlorë.

Kujtojmë këtu se në total raste aktive në Vlorë janë 146 ndërsa totali i të infektuarve në të gjithë vendin është 7,967.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat