Aksident në autostradën Levan-Vlorë, raportohen të lënduar

Vlora

Aksident në autostradën Levan-Vlorë, raportohen të lënduar

Më: 23 gusht 2020 Në ora: 22:56
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në orët e vona në autostradën Vlorë-Levan pranë fshatit Panaja. 

Sipas informacioneve, mësohet se një automjet është përplasur me trafik-ndarësen dhe për pasojë janë plagosur 3 persona.

Tre të plagosurit janë transportuar menjëherë në spitalin e Vlorës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat