Mbytet një pushues në ‘Plazhin e Vjetër’ të Vlorës

Vlora

Mbytet një pushues në ‘Plazhin e Vjetër’ të Vlorës

Më: 24 gusht 2020 Në ora: 15:50
Vlorë

Vlorë- Një burrë rreth 70-vjeç është gjetur i mbytur në Plazhin e vjetër në Vlorë.

Viktima është nxjerrë në breg nga disa banorë dhe pushues të zonës, ndërsa pritet që ekspertiza të përcaktojë shkakun e vdekjes.

Deri më tani dyshohet se i moshuari ka ndërruar jetë si pasojë e një ataku kardiak.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat