Aksident tragjik në Vlorë, ndërron jetë një person, në gjendje të rëndë një tjetër

Vlora

Aksident tragjik në Vlorë, ndërron jetë një person, në gjendje të rëndë një tjetër

Më: 9 shtator 2020 Në ora: 18:49
Ilustrim

Aksident i rëndë rrugor në Vlorë.

Raportohet se nga aksidenti i pak çasteve më parë në zonën e Nartës ka ndërruar jetë një vajzë, si dhe një tjetër ka mbetur i plagosur rëndë.

Ende nuk dihet identiteti i viktimës si dhe ai i të plagosurit.

Policia dhe ambulanca ndodhet në vendin e ngjarjes.

Po hetohen shkaqet e aksidentin tragjik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat