Kjo është 25-vjeçarja që shpejtësia e lartë i mori jetën në lule të rinisë në Vlorë

Vlora

Kjo është 25-vjeçarja që shpejtësia e lartë i mori jetën në lule të rinisë në Vlorë

Më: 10 shtator 2020 Në ora: 09:50
Gabriela Meto

Gabriela Meto është 25-vjeçarja, e cila humbi jetën në mënyrë tragjike një ditë më parë në Vlorë. Viktima, është vajza që shikoni në foto, të cilës, shpejtësia e lartë ia mbylli sytë në lule të rinisë.

Në media u publikuan edhe fotot ku shihet që trupi i Metos dergjet në tokë, i pajetë. Bashkë me Meton, u plagos rëndë edhe e afërmja e saj.

Dy vajzat, po udëhtonin nje ditë më parë në Nartë të Vlorës.

Fatale për të renë ka qenë shpejtësia tej normave të lejuara dhe një gabim në kthesë, që ka bërë që makina të rrokulliset dhe të përmbyset.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat