Rrëshqasin gurët në Vlorë dhe bien mbi një lokal, plagoset një person

Vlora

Rrëshqasin gurët në Vlorë dhe bien mbi një lokal, plagoset një person

Më: 23 shtator 2020 Në ora: 13:27
Vlorë

Shirat e dendura kanë shkaktuar rrëshqitje të dherave dhe gurëve në disa zona të vendit.

Konkretisht për shkak të reshjeve ka pasur rrëshqitje të gurëve në Kaninë të Vlorë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një qytetarë. Gurët kanë rënë brenda ambientit të një lokali, ku qëndronte dhe qytetari.

Ai ndodhet i shtruar në spitalin e Vlorës, ndërsa ende nuk ka detaje të tjera për ngjarjen.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat