Ja momenti kur Forcat Xheniere në Vlorë shpërthejnë në mënyrë të kontrolluar pakon me eksploziv

Vlora

Ja momenti kur Forcat Xheniere në Vlorë shpërthejnë në mënyrë të kontrolluar pakon me eksploziv

Më: 13 tetor 2020 Në ora: 22:57
Pamje nga video

Forcat Xheniere kanë shpërthyer në mënyrë të kontrolluar pakon e zezë të dyshimtë në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti raporton se pakoja e zezë kishte eksploziv dhe ndodhej afër një makinë dhe një furgoni.

Për më tepër BalkanWeb siguron edhe videon nga ku shihet dhe dëgjohet shpërthimi i kontrolluar i pakos me eksploziv.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat