COVID-19 “mbyll” Gjykatën e Apelit në Vlorë

Vlora

COVID-19 “mbyll” Gjykatën e Apelit në Vlorë

Më: 3 nëntor 2020 Në ora: 15:34
Foto ilustrim

Gjykata e Apelit në Vlorë, ka marrë vendimin për të mbyllur institucionin, prej datës 4 deri më 20 Nëntor si pasojë e pandemisë.

Burime për Abcnews.al bëjnë me dije se në gjykatën e Apelit një gjyqtar është në pritje të rezultatit të tamponit, ndërsa një tjetër mësohet se e ka kaluar koronavirusi.

Gjithashtu në pritje të përgjigjes së tamponit janë edhe disa pjesëtarë të stafit të Gjykatës dhe Prokurorë të Apelit Vlorë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat