Aksidentohen dy vetura gjatë natës në Vlorë, lëndohen dy persona

Vlora

Aksidentohen dy vetura gjatë natës në Vlorë, lëndohen dy persona

Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 09:05
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur gjatë natës në rrugën e plazhit të vjetër në Vlorë.

Një automjet i llojit Benz përplaset me një tjetër të llojit, dhe nga aksidenti kanë mbetur të plagosur lehtë një djalë dhe një vajzë.

Ata kanë marrë plagë lehta në fyryrë dhe në kokë por ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Të plagosurit jane dërguar me ambulancë në spitalin rajonal të Vlorës për ndihmë të specializuar mjekësore.

Policia ka vijuar me hetimin e rrethave të këtij aksidenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat