Digjet banesa në Vlorë, mbesin jashtë dy persona me aftësi të kufizuara

Vlora

Digjet banesa në Vlorë, mbesin jashtë dy persona me aftësi të kufizuara

Më: 1 janar 2021 Në ora: 17:49
Foto Ilustrim

Shkrumbohet nga flaket një banesë në fshatin Terbac. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në orët e para të vitit 2021.

Për pasojë kanë mbetur të pastrehë dy persona me aftësi të kufizuara.

Siç mund të shihet nga pamjet, si pasojë e flakëve, banesa pësoi dëme të mëdha ndërsa 2 pjesëtarët e familjes Hazizaj fatmirësisht nuk pësuan lëndime.

Agron dhe Halo Hazizaj kishin lënë ndezur oxhakun për t’u ngrohur, por flakët dolën jashtë kontrollit duke dëmtuar të gjithë shtëpinë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat