Rama poston foto nga Lungomare 2: Drejt përfundimit për sezonin e ri turistik dhe me një plazh publik me 5 yje

Vlora

Rama poston foto nga Lungomare 2: Drejt përfundimit për sezonin e ri turistik dhe me një plazh publik me 5 yje

Më: 29 prill 2021 Në ora: 12:04
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ka postuar disa foto nga Lungomarja e dytë e Vlorë, e cila është drejt përfundimit dhe për të pritur turistët në këtë sezon të ri turistik.

Rama shkruan se në Lungomare është duke u bërë gati edhe plazhi publik që sipas tij do të jetë njësoj si ata me pesë yje.

“Lungomare2 në Vlorë drejt përfundimit për sezonin e ri turistik, me një plazh publik me 5⭐️

#ILOVEVLORA❤” shkruan Rama.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat