Situata alarmante në Vlorë, aktivizohet një vatër zjarri pranë Bypass-it

Vlora

Situata alarmante në Vlorë, aktivizohet një vatër zjarri pranë Bypass-it

Më: 1 gusht 2021 Në ora: 22:13
Foto ilustrim

Sot në qiellin e Vlorës është dukur një helikopter me mision për të fikur zjarret!

Në vetëm pak orë u vunë nën kontroll vatrat më të mëdha të zjarreve, por mbeten aktive edhe 5 të tjera, ku më kritiket janë ato në Karaburun dhe në Kurbin.

Në orët e vona të mbrëmjes së sotme një tjetër vatër zjarri është regjistruar pranë ByPass-it të Vlorës.

Siç mund të shihni edhe nga pamjet e ardhura në redaksinë e Top Channel është një vatër zjarri e përmasave të mëdha!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat