Shtëpia në Vlorë përfshihet nga flakët

Vlora

Shtëpia në Vlorë përfshihet nga flakët

Më: 7 shtator 2021 Në ora: 19:17
Foto ilustrim

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen “Partizani”, në Vlorë.

Fatmirësisht flakët që përfshinë banesën e 59-vjeçares nuk kanë lënduar persona, por kanë shkaktuar vetëm dëme materiale.

“Sot, rreth orës 18:20, në lagjen “Partizani”, Vlorë, është përfshirë nga flakët banesa e shtetases D. M, 59 vjeçe, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale”, njofton policia e Vlorës.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat