Bashkëshorti i ikën nga shtëpia, 52 vjeçarja në Vlorë kërkon ndihmën e policisë

Vlora

Bashkëshorti i ikën nga shtëpia, 52 vjeçarja në Vlorë kërkon ndihmën e policisë

Më: 6 janar 2022 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Një 52 vjeçare nga Vlora ka denoncuar humbjen e bashkëshortit të saj, shtetasi

Policia bën me dije se shtetasja L. A., 52 vjeçe, banuese në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka kallëzuar se më datë 03.01.2022, është larguar nga banesa, pa njoftuar, bashkëshorti i saj, shtetasi N. A.

Për të cilin nuk ka asnjë informacion.

Ndërkohë uniformat blu po punojnë për gjetjen e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat