Shkrumbohet banesa në Vlorë, 55-vjeçari nuk arrin t’i shpëtojë flakëve

Vlora

Shkrumbohet banesa në Vlorë, 55-vjeçari nuk arrin t’i shpëtojë flakëve

Më: 13 janar 2022 Në ora: 07:48
Foto ilustrim

Një 55-vjeçar ka humbur jetën pasi shtëpia në të cilën banonte është përfshirë nga flakët.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 6:20, në lagjen “Rilindja” në Vlorë.

Policia njofton se viktima është shtetasi me iniciale Gj.B i cili jetonte i vetëm dhe vuante nga shëndeti mendor.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat