Zhduket një adoleshente në Vlorë

Vlora

Zhduket një adoleshente në Vlorë

Më: 16 janar 2022 Në ora: 10:04
Eliza Tozaj

Një vajzë 16 vjeçe banuese në Vlorë, ka më shumë se 24 orë që ka humbur kontaktet me familjen e saj.

Denoncimi është bërë nga familjarët e adoleshentes.

Këta të fundit bëjnë të ditur se 16-vjeçarja e quajtur Eliza Tozaj, është zhdukur që prej ditës së djeshme.

Familjarët thonë se ajo është e veshur me xhinse te zeza, xhup të zi me kapuç dhe bluzë golf ngjyrë vishnje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat