​Aksion policor në Vlorë, arrestohen disa persona për llogari të Krimeve të Rënda

Vlora

​Aksion policor në Vlorë, arrestohen disa persona për llogari të Krimeve të Rënda

Më: 19 janar 2022 Në ora: 07:54
Policia në Vlorë

Një aksion i gjerë i Policisë është zhvilluar mëngjesin e sotëm në qarkun e Vlorës për llogari të Krimeve të Rënda.

Nga të dhënat paraprake mësohet se janë arrestuar 5 persona gjatë orëve të para të mëngjesit në banesat e tyre.

Ata janë të ndaluar nën akuzën e grupit të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve.

Ende nuk dihet identiteti të ndaluarve, të cilët janë nisur drejt Tiranës, shkruan A2.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat