Digjet makina në Vlorë

Vlora

Digjet makina në Vlorë

Më: 22 shkurt 2022 Në ora: 07:31
Foto ilustrim

Përfshihet nga flakët një automjet në Vlorë.

Burime të Noa.al informojnë se ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:40, në lagjen "Kushtrimi" në këtë qytet.

Një zjarr ka nisur në pjesën e përparme të automjetit tip "Mercedes", në pronësi të shtetasit L. M., i cili ishte i parkuar.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësit dhe policia.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat