Detajet/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset 30-vjeçari

Vlora

Detajet/ Të shtëna me armë zjarri në Vlorë, plagoset 30-vjeçari

Më: 5 mars 2022 Në ora: 21:05
Foto ilustrim

Një 30-vjeçar ka mbetur i plagosur të shtunën në darkë si pasojë e një atentati me armë zjarri në Vlorë.

Burimet paraprake për Top Channel, thanë se i plagosur ka mbetur shtetasi Romeo Meçaj, 30 vjeç, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në Spitalin Rajonal të Vlorës.

Po ashtu, një makinë e djegur është gjendur në zonën e Ujit të Ftohtë, ndërsa dyshohet se është e autorëve të plagosjes.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat