SPAK zbarkon në Vlorë, gjashtë të arrestuar për trafik droge

Vlora

SPAK zbarkon në Vlorë, gjashtë të arrestuar për trafik droge

Më: 10 mars 2022 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

SPAK ka zbarkuar në Vlorë një natë më parë dhe gjatë orëve të para të ditës së sotme janë arrestuar gjashtë persona.

Ata dyshohet të jenë pjesë e një grupi të strukturuar kriminal.

Gjashtë personat janë arrestuar me vendim të Gjykatës së Posaçme, ndërsa banesat e tyre.

Sipas burimeve pranë policisë së Vlorës, ata janë arrestuar për trafikim të lëndëve narkotike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat