Zjarr në Vlorë, shpërthejnë disa municione

Vlora

Zjarr në Vlorë, shpërthejnë disa municione

Më: 19 mars 2022 Në ora: 15:15
Foto ilustrim

Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë këtë të shtunë pranë fshatit Panaja në Vlorë, në një zonë me ullinj.

Tre automjete zjarrfikëse ndodhen në vendngjarje.

Ndërsa është bllokuar edhe rruga, e cila të çon në drejtim të fshatrave.

Ndërkohë, si pasojë e flakëve kanë shpërthyer edhe municione të cilat dyshohet se kanë qenë në atë zonë që prej vitit 1997. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat