Prej dy ditësh i humbur, alarmohet policia e Vlorës, zhduket 15-vjeçari!

Vlora

Prej dy ditësh i humbur, alarmohet policia e Vlorës, zhduket 15-vjeçari!

Më: 19 prill 2022 Në ora: 14:20
Foto ilustrim

Një qytetare me inciiale B.B., 31 vjeç banuese në Sevaster të Vlorës ka kryer një kallëzim në polici për zhdukjen e djalit të saj të mitur. Sipas njoftimit të policisë, 15-vjeçari rezulton i humbur prej dy ditësh pasi është larguar nga fshati Babicë dhe nuk është kthyer më.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe gejtjen e tij.

Njoftimi i policisë:

Në Komisariatin e Policisë Vlorë ka bërë kallëzim shtetasja B. B., 31 vjeçe, banuese në Sevaster, Vlorë, se prej datës 17.04.2022, është larguar nga fshati Babicë dhe nuk është kthyer më, djali i saj i mitur 15 vjeç. Punohet për gjetjen e tij.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat