Sherr me kaçavida në Vlorë, plagoset 37-vjeçari, ja çfarë thotë policia

Vlora

Sherr me kaçavida në Vlorë, plagoset 37-vjeçari, ja çfarë thotë policia

Më: 9 korrik 2022 Në ora: 13:33
Foto ilustrim

Një persona ka mbetur i plagosur mesditën e sotme në Vlorë pas një konflikti.

Zyrtarisht policia deklaron se rreth orës 12:20, pranë “Sheshit të Flamurit”, Vlorë, dyshohet se pas një konflikti të çastit, është dëmtuar me kaçavidë, shtetasi E. M, 37 vjeç, i cili është dërguar në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për identifikim dhe kapjen e autorit si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat