E diel në plazh, trafik i rënduar në qytetin e Vlorës

Vlora

E diel në plazh, trafik i rënduar në qytetin e Vlorës

Më: 17 korrik 2022 Në ora: 12:10
Trafiku në Vlorë

Radhë të gjata janë krijuar në qytetin e Vlorës, pasi qytetarët po i drejtohen plazheve.

Kjo e diel prej orës 9 të paradites dhe në vijim trafiku i automjeteve që i drejtohen plazheve të jugut ka ardhur duke u rënduar.

Zona e Ftohtë deri në Radhimë ka krijuar radhë të gjata makinash. Ndërkohë që edhe autoambulancat e kanë të pamundur për te shkuar në rastet e emergjencës në kohë reale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat