Merr flakë në ecje e sipër makina në Vlorë, shkaktohen vetëm dëme materiale

Vlora

Merr flakë në ecje e sipër makina në Vlorë, shkaktohen vetëm dëme materiale

Më: 5 shtator 2022 Në ora: 09:52
Foto ilustrim

Vlorë/Informacion paraprak

Rreth orës 08:20, në autostrad “100 Vjetori”, në afërsi të fshatit Panaja, ka marrë flakë, në ecje e sipër, automjeti me drejtues shtetasin Sh. S, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat