Plagosje me armë zjarri në Vlorë

Vlora

Plagosje me armë zjarri në Vlorë

Më: 12 tetor 2022 Në ora: 19:24
Foto ilustrim

Një i ri është plagosur me armë zjarri në Llakatund të Vlorës.

Bëhet e ditur se 19-vjeçari Sebastian Jallaj është paraqitur në spital me plagë plumbi në këmbë.

Jallaj ndodhet jashtë rrezikut për jetën, ndërsa nuk dihet sesi ka ndodhur plagosja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat