Digjet gjatë natës makina luksoze në Vlorë

Vlora

Digjet gjatë natës makina luksoze në Vlorë

Më: 27 dhjetor 2022 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një makinë luksoze është shkrumbuar nga flakët gjatë orëve të para të mëngjesit të sotëm në Vlorë.

Raportohet se rreth orës 01:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr dhe është djegur një mjet i markës “Porche”,  në pronësi të shtetasit D. Q.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe shkakut të rënies së zjarrit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat