Shpërthen në flakë makina në Vlorë, policia njofton detajet e fundit

Vlora

Shpërthen në flakë makina në Vlorë, policia njofton detajet e fundit

Më: 31 dhjetor 2022 Në ora: 09:35
Foto ilustrim

Mjeti tip “Saab” në pronësi të shtetasit A. H, dyshohet të jetë aksidentale, aksidentalisht si pasojë e një defekti teknik.

Sipas policisë ka vetëm dëme materiale, ndërsa vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Më datë 31.12.2022, gjatë natës, në lagjen “Pavarsia 2”, ka rënë zjarr në një automjet të parkuar, tip “Saab” në pronësi të shtetasit A. H, dyshohet aksidentalisht si pasojë e një difekti teknik, ku ka vetëm deme materiale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat