51-vjeçari nga Kukësi gjendet i vdekur në një kanal në Vlorë

Vlora

51-vjeçari nga Kukësi gjendet i vdekur në një kanal në Vlorë

Më: 31 janar 2023 Në ora: 12:01
Foto ilustrim

Një 51-vjeçar është gjetur pa shenje jete këtë të martë në fshatin Alikok të Vlorës.

Trupi i pajetë i shtetasit me iniciale A.K., me vendbanim në Kukës, është identifikuar në një kanal me ujë

Nuk dihen shkaqet e vdekjes së tij, por nga këqyrja paraprake e trupit nuk janë konstatuar shenja dhune.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes, njofton policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat