Ngjarje e rëndë në Vlorë, çifti zviceran humb në det, gjendet Peter Kaser - Bota Sot
Ngjarje e rëndë në Vlorë, çifti zviceran humb në det, gjendet Peter Kaser

Vlora

E mërkurë, 24 tetor 2018

Ngjarje e rëndë në Vlorë, çifti zviceran humb në det, gjendet Peter Kaser

Më: 14 tetor 2017 Në ora: 11:13
Ilustrim

Pasditen e djeshme një çift zviceran u deklaruan të humbur teksa po lundronin me një varkë të vogël në ujërat tona në afërsi të Borshit.

Sot në mëngjes ministria e Mbrojtjes informon se është gjetur burri Peter Kaser dhe ndodhet në spitalin e Korfuzit për shkak të gjendjes së rëndë shëndetësore.

Ndërsa vijojnë kërkimet për bashkëshorten e tij Vera Kaser.

Anijet e forces detare dhe nje helikopter i forces ajrore po marrin pjese ne operacionin e kerkim shpëtimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test