Video-skandal në Vlorë/ Mësuesi rreh kafshërisht nxënësin - Bota Sot
Video-skandal në Vlorë/ Mësuesi rreh kafshërisht nxënësin

Vlora

E mërkurë, 17 tetor 2018

Video-skandal në Vlorë/ Mësuesi rreh kafshërisht nxënësin

Më: 25 tetor 2017 Në ora: 09:46
Mesuesi duke rrahur nxenesin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në shkollën 9-vjeçare “24 Maji” në qytetin e Vlorës.

Qytetarët kanë denoncuar në tvklan. video skandaloze ku ndaj nxënësve ushtrohet dhunë fizike.

Sikurse duket në video, mësuesi qëllon njërin prej nxënësve gjatë orës së mësimit. Denoncuesi thotë se kjo ngjarje ka ndodhur të premten e 20 Tetorit dhe bëhet fjalë për mësuesin e gjeografisë.

Sipas denoncimit të bërë pranë redaksisë sonë, nuk është hera e parë që i njëjti mësues ushtron dhunë ndaj nxënësve dhe shkon i dehur gjatë orës së mësimit.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test