Moti i keq dhe me erë të fortë në Vlorë, rrëzohen pemët në Lungomare - Bota Sot
Moti i keq dhe me erë të fortë në Vlorë, rrëzohen pemët në Lungomare

Vlora

Moti i keq dhe me erë të fortë në Vlorë, rrëzohen pemët në Lungomare

Më: 3 shkurt 2018 Në ora: 10:52
Pamje nga Vlora

Moti i keq me shi dhe erë të fortë në qytetin e Vlorës ka shkaktuar dëme: pemët e reja të mbjella në Lungomare janë rrëzuar në masë, ndërkohë që edhe disa subjekte në zonë kanë pasur probleme.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test