Vlora nën ujë - Bota Sot
Vlora nën ujë

Vlora

E premte, 16 nëntor 2018

Vlora nën ujë

Më: 13 shkurt 2018 Në ora: 17:05
Vlora nën ujë

Reshjet e dendura të shiut që kanë rënë gjatë ditës së sotme thuajse në të gjithë territorin e vendit, kanë krijuar probleme të shumta edhe në qytetin e Vlorës.

Shumë lagje dhe rrugë nën ujë. Bulevardi Vlorë-Skelë, lagja “Pavarësia”, lagja “29 Nëntori”, lagja “1 Maji”, Skela dhe shumë rrugë të tjera janë nën ujë nga reshjet e rëna pa pushim për gati 6 orë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test